2022 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Kapsamında Sınav Giriş Belgelerinin Alınmasına İlişkin Duyuru

21 Kasım 2022

26.11.2022 Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak olan Görevde Yükselme Yazılı Sınavına katılacak adaylar, sınav giriş belgelerini 21.11.2022-26.11.2022 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi’nin https://tbgys.istanbul.edu.tr/ web sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak alabileceklerdir. (Şifreniz kayıt sırasında cep telefonunuza 6 hane şeklinde sms olarak iletilmiştir.)
 
Adayların sınava girebilmek için Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi (fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı/T.C. kimlik kartı, T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı mühürlü ve süresi geçerli Geçici Kimlik Belgesi) ibraz etmeleri gerekmektedir. Bunların dışındaki belgeler (T.C. kimlik numarasız sürücü belgesi, diğer mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir. Belge kontrolleri ilgili sınav görevlilerince yapılacak olup eksik belgesi olanlar sınava alınmayacaktır.
 
Adayların sınav giriş belgesinde yer alan tüm hususları dikkatlice okumaları ve belirtilen kurallara uymaları gerekmektedir. Kurallara uymadığı tespit edilenler sınava alınmayacaktır.
 
Sınava katılacak tüm adaylara başarılar dileriz.